Aktualności

6 grudnia 2011 – Mikołajki dla SP

Dzięki finansowemu wsparciu ze strony Urzędu Miejskiego Miasta i Gminy Ostrów Wlkp. oraz Starostwu Powiatowemu, a także uprzejmości Ośrodka Jeździeckiego Oxer we Wtórku dzieci ze Szkoły Podstawowej Nr 12 w Ostrowie Wlkp. mogły spędzić atrakcyjnie Mikołaja 2011.

Po dotarciu na miejsce na uczestników czekały na powitanie zabawy ruchowe ze śpiewem przy muzyce. Następnie trzeba było wykazać się zdolnościami plastycznymi. Jedną z prac było wykonanie Mikołaja z nadmuchanego balonu. Wszyscy poradzili sobie świetnie wykorzystując do tego celu odrobinę fantazji, waty, kleju i bibuły. Dzięki wykonanym pracom plastycznym mogliśmy ozdobić i przybrać stojącą w hali "Zieloną pannę". Choć za oknem grudzień, nam było ciepło, ponieważ nas rozgrzała ciepła grochówka i herbata z cytryną. W ten dzień nie mogło zabraknąć Mikołaja. Odwiedził także i nas. Przyszedł w czerwonym płaszczu, z długą brodą i workiem pełnym prezentów. Zadowoleni, pełni entuzjazmu wróciliśmy do szkoły.

mikolajki sp

   
© ALLROUNDER