Aktualności

26 września 2014 – Dzień Aptekarza

Z okazji przypadającego w dniu 26 września „Dnia Aptekarza" uczniowie ze Szpitala z Oddziału Rehabilitacyjnego dla Dzieci wraz z nauczycielkami wybrali się na wycieczkę tematyczną do pobliskiej apteki „Kwiaty Polskie". Panie farmaceutki bardzo miło przyjęły nas oprowadzając po całej aptece. Uczniowie zwiedzili zaplecze apteki z wielką uwagą słuchając opisu wszystkich poszczególnych pomieszczeń zwracając uwagę na urządzenia i do czego służą. Mieli okazję również znaleźć się za ladą i przez chwilę poczuć się jak farmaceuci. Na zakończenie spotkania uczniowie złożyli Panią życzenia z okazji ich święta i wręczyli kartkę z życzeniami wraz z pracami artystycznymi o tematyce pt:"Apteka" , które sami wykonali podczas zajęć na świetlicy. Sami zostali obdarowani upominkami przygotowanymi przez aptekę. Dziękujemy!

dzien aptekarza

   
© ALLROUNDER