Aktualności

Spotkanie z bajką

W każdy drugi czwartek miesiąca w szpitaliku na Oddziale Rehabilitacyjnym dla Dzieci będą odbywały się zajęcia cykliczne pt „Spotkanie z bajką". Pierwsze takie spotkanie już się odbyło dnia 11 września . Chętni rodzice przebywający na Oddziale wraz z dzieckiem czytają wszystkim dzieciom bajki podczas zajęć na świetlicy szpitalnej .Zajęcia mają na celu włączanie rodziców do współpracy ze świetlicą , nauczycielem .Podkreślenie znaczenia kontaktu z najbliższymi i przyjaciółmi. Wdrażanie do wspólnej zabawy oraz rozwijanie fantazji. Kształtowanie umiejętności współpracy w grupie. Odreagowanie przykrych emocji i napięć poprzez słuchanie. Odwrócenie uwagi od choroby i przykrych zabiegów. Nabywanie umiejętności wyrażania własnych uczuć.

spotkania z bajka

   
© ALLROUNDER