Aktualności

10 czerwca 2014 - Zawody dla Młodych Sportowców

10 czerwca 2014r w ZSS po raz pierwszy odbyły się zawody dla Młodych Sportowców. Zawody miały charakter zabaw na boisku szkolnym, a przeznaczone były dla dzieci objętych wczesnym wspomaganiem rozwoju małego dziecka. Dzieci przybyły w towarzystwie swoich rodziców i dziadków. W pokonywaniu toru przeszkód pomagali nauczyciele prowadzący zajęcia wczesnego wspomagania. Tor przeszkód był sprawdzianem umiejętności, które dzieci nabyły w ciągu całego roku szkolnego. Poza tym był doskonałą zabawą dla wszystkich zebranych. Każde dziecko zdobyło medal i słodką nagrodę. Dla wielu z nich to był pierwszy medal w życiu. Maluchy fantastycznie dopingowały każdego zawodnika, a rodziny były dumne ze swoich pociech.

zawody 01

zawody 02

   
© ALLROUNDER