Aktualności

14 listopada 2011 - Wizyta w bibliotece miejskiej

Po raz kolejny grupa uczniów odwiedziła bibliotekę dziecięcą przy ulicy królowej Jadwigi aby spotkać się na zajęciach .Tym razem w nawiązaniu do Święta Niepodległości tematem były symbole narodowe. Uczniowie na wstępie otrzymali imienne wizytówki z flagą Polski. Lekcja miała na celu przypomnienie naszych symboli narodowych i uświadomienie młodym ludziom że dziś tez mogą być dobrymi patriotami.

Uczniowie wykazali się znajomością tematu, chętnie odpowiadali na zadawane pytania i wykonywali polecenia. Wykazali się tez znajomością hymnu narodowego, którego wspólne odśpiewanie uświetniło atrakcyjne zajęcia. Na zakończenie zajęć każdy otrzymał wykonaną własnoręcznie mapę Polski wraz z symbolami narodowymi.

Wizyta w bibliotece miejskiej

   
© ALLROUNDER