Aktualności

19 maja 2014 – Wiosenne śpiewanie w DPS-ie

Uczniowie klasy IVuB i VIu oraz Zespół taneczny kolejny raz odwiedzili mieszkańców Domu Pomocy Społecznej przy ulicy Partyzanckiej w Ostrowie Wielkopolskim. Uczniowie zaprezentowali program artystyczny o tematyce wiosennej i wakacyjnej. Piosenki przeplatane były tańcami i zabawami ruchowymi, które poznali na lekcjach muzyki. Zwieńczeniem występu była partytura z wykorzystaniem instrumentów perkusyjnych do muzyki J.S.Bacha. Pensjonariusze mogli ciekawie i wesoło spędzić czas, a młodzież maiła okazję poczuć, że poświęcanie czasu chorym i potrzebującym daje wiele satysfakcji i radości. Na zakończenie spotkania uczniowie wręczyli wykonane przez uczniów klasy I Autystycznej kolorowe kwiaty i życzyli wszystkim wiosennego nastroju.

wiosenne spiewanie

   
© ALLROUNDER