Aktualności

23 maja 2014 - Rajd rowerowy

W naszej szkole został zorganizowany rajd rowerowy na Górecznik. Celem rajdu było poznanie ciekawych okolic Ostrowa Wlkp., rozwijanie zainteresowania turystyką rowerową oraz kształtowanie nawyku aktywnego wypoczynku. Poprzez zmaganie się ze zmęczeniem uczniowie poznali jak można pokonywać własne słabości. Wspólny wyjazd i zjedzenie razem lodów ufundowanych przez sponsora pogłębiły integrację z nauczycielami i rówieśnikami oraz były niezapomnianym przeżyciem dla uczniów. Rajd stanowił barwną lekcję wychowania fizycznego i stał się inspiracją do samodzielnego zagospodarowania czasu wolnego podczas zbliżających się wakacji. Opiekunkami rajdu byli: mgr Kasper Smektała i mgr Maciej Maśliński – nauczyciele wychowania fizycznego.

rajd rowerowy

   
© ALLROUNDER