Aktualności

26 maja 2014 - Dzień Dziecka dla uczniów nauczania indywidualnego

W poniedziałek 26 maja 2014 roku w lokalu Tawerna, na terenie Ośrodka Rekreacyjnego Piaski–Szczygliczka z okazji Dnia Dziecka odbyło się spotkanie uczniów nauczania indywidualnego z Zespołu Szkół Specjalnych. Przy pięknej, słonecznej pogodzie, nauczyciele z Zespołu Szkół Specjalnych w Ostrowie Wielkopolskim przeprowadzili dla wszystkich przybyłych tam dzieci i gości ciekawą imprezę. W spotkaniu uczestniczyła dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych w Ostrowie Wielkopolskim Pani Beata Serbakowska. Obecni byli też uczniowie z Zespołu Szkół w Dębnicy oraz członkowie Ostrowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, którzy zaprezentowali przygotowane na tę okazję przedstawienia. Zostały one bardzo gorąco przyjęte przez zgromadzone dzieci, ich rodziców oraz nauczycieli i opiekunów. Dzieci nauczania indywidualnego brały udział w integracyjnej zabawie plastycznej, polegającej na przyklejaniu odpowiednich elementów tworzących piękny kwiat. Wykonane prace zostały później zawieszone w pomieszczeniach szkoły, aby uczniowie nauczania indywidualnego czuli się pełnoprawnymi członkami szkoły. Dzięki sponsorom i osobom zaprzyjaźnionym, organizatorzy zapewnili dzieciom i gościom słodki poczęstunek, kiełbaski z grilla oraz przejazd kolejką po mieście. Na zakończenie wszyscy uczestnicy imprezy pozowali do wspólnej fotografii.

dzien dziecka_tawerna

   
© ALLROUNDER