Aktualności

22 maja 2014 - „Dzień Dziecka w krainie radości”

22 maja 2014 roku w Szpitalu przy ulicy 3-go Maja 35 w Ostrowie Wlkp. na Oddziale Rehabilitacyjnym dla Dzieci odbył się „Dzień Dziecka w krainie radości" zorganizowany przez nauczycielki z Zespołu Szkół Specjalnych im. J. Korczaka w Ostrowie Wlkp. - mgr I. Wasiewicz, mgr M. Pawlak i mgr M. Dolatę. W tym dniu można było zobaczyć między innymi przedstawienie teatralne pt. „Mrówka i pasikonik" w wykonaniu grupy teatralnej „Kajtuś Czarodziej" z Zespołu Szkół Specjalnych im. J. Korczaka i przedstawienie pt. „Bal w ZOO" w wykonaniu dzieci z Zespołu Szkół w Dębnicy. Dzięki sponsorom – firmie P.H.U. NOWACCY Sp.j., P.H.U. "Augusto-Jarocin" i Pi-Ro s.c. Hurtownia owoców i warzyw mogliśmy wspólnie zjeść grillowaną kiełbaskę z frytkami, loda i owoce, za co serdecznie dziękujemy. Nie zabrakło również prezentów dla wszystkich dzieci i nagród dla uczniów biorących udział w zawodach sportowych.

dzien dziecka

   
© ALLROUNDER