Aktualności

28 kwietnia 2014 roku - Szkolny konkurs języka angielskiego

28 kwietnia odbył się w naszej szkole kolejny już konkurs języka angielskiego dla uczniów Szkoły Podstawowej i uczniów Gimnazjum. Konkurs miał formę pisemnego testu leksykalno –gramatycznego. Uczniowie rywalizowali między sobą rozwiązując różnorodne zadania w języku angielskim. Musieli wykazać się nie tylko znajomością gramatyki ale i słownictwa. Wszyscy sobie bardzo dobrze z tym trudnym zadaniem poradzili. Po części konkursowej uczniowie zjedli słodki poczęstunek. Zwycięzcy otrzymali dyplomy oraz nagrody przydatne w nauce języka angielskiego ufundowane przez Wydawnictwo Szkolne PWN i Macmillan.

Najlepsi w Szkole Podstawowej okazali się: Angelika Kobielska, Artur Dajewski, Paulina Zając i Tomasz Rojewski, natomiast w Gimnazjum: Paulina Jeziorska, Gracjan Szymczak i Dominika Wencel.

Wszystkim raz jeszcze serdecznie gratulujemy!

konkurs

   
© ALLROUNDER