Aktualności

10 kwietnia 2014 – Zajączek w szpitalu

W czwartek 10 kwietnia 2014 r. nasz Oddział Rehabilitacyjny dla Dzieci odwiedził Wielkanocny Zajączek, który zapukał do drzwi i uciekł zostawiając paczki z maskotkami i słodyczami. Oprócz tego zostawił torby z prezentami w Hurtowni artykułów spożywczych „Szorek", gdzie Pani H. Szorek dostarczyła je z samego rana do szpitala. Radości było co niemiara. Dziękujemy Ci Zajączku! Po wspaniałych występach artystycznych słuchaczy Medycznego Studium Zawodowego im. H. Chrzanowskiej; przedszkolaków z Przedszkola nr 13 Sindbada „Witaminki" i grupy uczniów z Zespołu Szkół w Dębnicy dzieci usiadły do wielkanocnego stołu i ze smakiem kosztowały sałatek, ciast i owoców. Nie zabrakło również jajek. Wszystkim sponsorom i gościom serdecznie dziękujemy.

zajaczek

   
© ALLROUNDER