Aktualności

5 kwietnia 2014- Spotkanie z eS-ką

Taniec, teatr, zabawa, radość, śmiech, wszystko to można było znaleźć 5 kwietnia 2014r w Galerii Ostrovia. Tak wyglądało spotkanie z eS-ką, którego organizatorem był Zespół Szkół Specjalnych im. Janusza Korczaka w Ostrowie Wielkopolskim.

Klienci galerii mogli podziwiać, a także uczestniczyć w zorganizowanych atrakcjach przygotowanych przez placówkę. Zobaczyć można było między innymi przedstawienie teatralne pt. „Mrówka i pasikonik" w wykonaniu grupy teatralnej „Kajtuś Czarodziej", zapoznać się bliżej z eS-ką w relacji filmowej, potańczyć przy „LaBombie", „Czekoladzie", bawić się w teatr i z chustą animacyjną, rozwijać swoje umiejętności plastyczno-muzyczne podczas warsztatów Quilling oraz Iris Folding, „pomalować na kole garncarskim", wziąć udział w „Kalkografii", a także zagrać w orkiestrze.

W czasie całego spotkania można było podziwiać wystawę „Siła wyobraźni" oraz zapoznać się z wartościami rehabilitacyjnymi i terapeutycznymi systemu Sensor – mysz i jego twórcą Panem Romanem Biadałą.

Na następne spotkanie, które będzie niosło z sobą jeszcze wiele innych atrakcji zapraszamy już za rok.

Więcej informacji: http://www.powiat-ostrowski.pl/artykul/4062

spotkanie z_eska

   
© ALLROUNDER