Aktualności

14 marca 2014 - Zapoznanie z ofertą edukacyjną szkół zawodowych

14 marca uczniowie klasy IIIg, wspólnie ze swoimi rodzicami, mieli okazję zapoznania się z ofertą edukacyjną szkół zawodowych z Krotoszyna, Kalisza i Ostrowa Wielkopolskiego. Mogli oni poznać ofertę: Zasadniczej Szkoły Zawodowej nr 3 Specjalnej w Krotoszynie, Zespołu Szkół Usługowych – klasa integracyjna w Ostrowie Wielkopolskim oraz Zasadniczej Szkoły Zawodowej nr 5 w Kaliszu. Podczas spotkania każdy mógł uzyskać wiele ważnych informacji i otrzymać odpowiedz na nurtujące pytania. Dzięki takiemu spotkaniu zarówno rodzice jak i uczniowie po raz pierwszy mogli w jednym miejscu uzyskać wszelkie niezbędne informacje bez potrzeby jeżdżenia po poszczególnych placówkach. Więcej informacji o szkołach, które przedstawiały swoją ofertą można uzyskać za pośrednictwem stron internetowych: Krotoszyn: www.speckrot.pl, Ostrów Wielkopolski: www.zsu.osw.pl, Kalisz: www.sosw1kalisz.pl

oferta edukacyjna

   
© ALLROUNDER