Aktualności

21 listopada 2011 – 1 i 3 miejsce w VII Konkursie Młodych Talentów w Pleszewie

W Zespole Szkół Specjalnych w Pleszewie miał miejsce VII Międzyszkolny Konkurs Piosenki Osób Niepełnosprawnych Pleszew 2011. Organizatorem konkursu był Zespół szkół Specjalnych w Pleszewie i Stowarzyszenie Na rzecz Osób Niepełnosprawnych „Razem w przyszłość".

Konkurs rozpoczął się o godzinie 10 powitaniem gości, następnie przedstawiono członków jury i program konkursu. Po wysłuchaniu wszystkich wykonawców nastapiła przerwa. Jury udało się na naradę, a opiekunowie i wykonawcy na poczęstunek. Po przerwie ogłoszono werdykt jury.

I tak ... Bezpelacyjnie w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Pleszewie wygrała piosenka „ Wspomnienie" z repertuaru Cz. Niemena , którą zaśpiewał M. Banasiak. Drugi reprezentant naszej szkoły – H. Jarosik zajął trzecie miejsce za piosenkę „ Ave Maryja" P. Rubika. Dodatkowo nasza szkoła została wyróżniona za trudny i ambitny dobór repertuaru. Serdecznie gratulujemy!

   
© ALLROUNDER