Aktualności

4 marca 2014 – Bal na Oddziale Rehabilitacyjnym

"W karnawale, w karnawale przystrojone wszystkie sale. Dookoła przebierańcy, każdy skacze, każdy tańczy!". Dnia 04.03.2014 roku po raz kolejny odbyła się w szpitalu przy ulicy 3 Maja zabawa karnawałowa. Wzięły w niej udział dzieci przebywające na Oddziale Rehabilitacyjnym. Ów zabawy sprawiają zawsze wiele radości zarówno tym małym jak i większym dzieciom. To właśnie podczas takich imprez spełniają się dziecięce marzenia. Zabawę karnawałową poprowadziły: mgr Izabela Wasiewicz i mgr Marta Pawlak. Przygotowano i przeprowadzono szereg zabaw ruchowo- muzycznych i wiele konkursów umilających dzieciom zabawę. Zwycięzcy konkursów nagradzani byli zabawkami, słodyczami i drobnymi upominkami. Jedną z wielu atrakcji tego miłego popołudnia był występ artystyczny dzieci i młodzieży z PCK oraz z Klubu Wolontariatu Zespołu Szkół w Dębnicy pod kierownictwem Pani mgr Beaty Maroszek i mgr Jolanty Kidziak.

bal

   
© ALLROUNDER