Aktualności

25 lutego 2014 – III Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego

Po raz trzeci w naszej szkole odbył się Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów ze szkół specjalnych oraz uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi regionu kaliskiego. Konkurs składał się z dwóch kategorii; test pisemny (oddzielny dla szkoły podstawowej oraz gimnazjum) oraz konkurs piosenki w języku angielskim. W części pisemnej I miejsce wśród uczniów szkoły podstawowej zdobyła uczennica naszej szkoły z klasy VI-Angelika Kobielska. Wśród gimnazjalistów najlepsi okazali sie uczniowie z dwóch szkół zajmując pierwsze miejsca- Robert Jończak z naszej szkoły oraz Sebastian Libelt z Zespołu Szkół Specjalnych w Słupi. W konkursie za najlepsze wykonanie piosenki w języku angielskim jury postanowiło wyróżnić aż pięć osób: Dominikę Wencel z naszej szkoły, Jessicę Matusiewicz i Jagodę Kaletkę z Zespołu Szkół Specjalnych w Słupi, Karolinę Gierszewicz z Szkoły Podstawowej w Droszewie oraz Kornelię Tyrakowską z Szkoły Podstawowej w Ostrowie Wielkopolskim.

Poza częścią konkursową, w przerwie uczniowie odwiedzili Ostrowską Synagogę oraz podczas drobnego poczęstunku integrowali się i nawiązywali nowe znajomości.

konkurs

Podziękowanie za sponsoring nagród i posiłków:

http://www.hurtowniaagat.pl

http://www.pearson.pl/

oraz firmie

Jagoda Hurtownia Owocowo-Warzywna

Chłapowskiego 35

63-400 Ostrów Wlkp.

Tel. 627357000

   
© ALLROUNDER