Aktualności

29 stycznia 2014 – Wyjazd na basen do Ostrzeszowa

Basen pływacki, basen rekreacyjny, basen brodzik, duża wewnętrzna zjeżdżalnia i pyszne, chrupiące frytki – z wszystkich tych atrakcji mogli korzystać uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych z Ostrowa Wielkopolskiego podczas jednodniowej wycieczki na Krytą Pływalnię „Oceanik" w Ostrzeszowie. W wjeździe brała udział grupa 22 uczniów wraz z 6 opiekunami. Uczniowie byli z różnych klas i w różnym wieku, ale biorąc pod uwagę mnogość atrakcji – każdy znalazł coś dla siebie. Największym zainteresowaniem cieszyły się zjazdy na baaaardzo długiej zjeżdżalni oraz wodne masaże, którym można było się poddać w basenie rekreacyjnym i jacuzzi. Podczas gdy za oknem śnieg i mróz – my w kolorowych strojach kąpielowych spędzaliśmy wspaniale czas relaksując się w cieplutkiej wodzie. Nad bezpieczeństwem naszych podopiecznych czuwali również dwaj wykwalifikowani panowie ratownicy, którzy na całe szczęście nie musieli interweniować podczas naszych harców w wodzie. Po 1,5 godzinnym pluskaniu wszystkim zaburczało w brzuchach, więc udaliśmy się na fryteczki do basenowej kawiarni. Wycieczka dostarczyła wszystkim wielu wspaniałych wrażeń – już czekamy na następny wyjazd...

basen

   
© ALLROUNDER