Aktualności

20 stycznia 2014 - XII MISTRZOSTWA SZKOŁY W TENISIE STOŁOWYM

Do turnieju zakwalifikowano 23 zawodników-uczniów. Turniej rozegrany został systemem rosyjskim /do dwóch przegranych meczy/. Turniej wygrał Grzegorz Krasicki, zdobywając tytuł Mistrza Szkoły w roku szkolnym 2013/2014. Turniej przeprowadził Sędzia Główny wraz z dwoma sędziami rundowymi. Mistrzostwa zorganizowane zostały przez Szkolne Koło Sportowe „ATLETA". Kolejność miejsc: 1.Krasicki Grzegorz, 2. Musielak Kamil, 3. Szymczak Gracjan.

Do turnieju dla dziewcząt 21 stycznia zakwalifikowano 9 zawodniczek-uczennic. Turniej rozegrany został systemem rosyjskim /do dwóch przegranych meczy/. Turniej wygrała Donata Pawlak, zdobywając tytuł Mistrza Szkoły w roku szkolnym 2013/2014. Turniej przeprowadził Sędzia Główny wraz z dwoma sędziami rundowymi. Mistrzostwa zorganizowane zostały przez Szkolne Koło Sportowe „ATLETA". Kolejność miejsc: 1. Pawlak Donata, 2. Jeziorska Paulina, 3. Zając Paulina.

mistrzostwa w_tenisie

   
© ALLROUNDER