Aktualności

18 grudnia 2013 – Spotkanie wigilijne NI

W środowy wieczór 18 XII 2013 uczniowie i rodzice z Nauczania Indywidualnego spotkali się na wspólnej szóstej już Wigilii. Spotkaniu tradycyjnie towarzyszyło wspólne kolędowanie przy wigilijnym stole, ale była to również okazja do rozmowy oraz wzajemnej integracji dzieci i rodziców. Podczas Wigilii uczestnicy obejrzeli przedstawienie o tematyce Jasełkowej przygotowane i zaprezentowane przez klasę II GuA Pani Iwony Bilan.

W trakcie spotkania obecni byli zaproszeni goście Ksiądz Prałat Tomasz Ilski oraz Dyrekcja ZSS w Ostrowie Wielkopolskim Pani Dyrektor Beata Serbakowska i Pan Wicedyrektor Roman Wojtyczka, którzy złożyli dzieciom i opiekunom świąteczne życzenia.

Podczas Wigilii uczestnicy kolędowali wspólnie z Bogną Kowalską, Markiem Nowakowskim i Piotrem Walerowskim, którzy oprawą muzyczną stworzyli świąteczny klimat spotkania. Wśród przybyłych gości nie zabrakło oczywiście Gwiazdora, który obdarował wszystkich gości prezentami i upominkami. Uczestnicy mogli zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcie dzięki uprzejmości fotografa Pawła Sobczaka.

Jednocześnie podziękowania należy skierować w kierunku wszystkich sponsorów i darczyńców z Ostrowa Wielkopolskiego i okolic, gdyż bez ich finansowego wsparcia i pomocy o organizację kolejnego spotkania byłoby bardzo trudno.

wigiliani

   
© ALLROUNDER