Aktualności

19 grudnia 2013 – Wigilia rodzinna klasy II GUA

W czwartek, 19 grudnia, w Zespole Szkół Specjalnych odbyła się wigilia rodzinna klasy II g u A. Pomysłodawcami uroczystości byli: wychowawczyni klasy, pani mgr Iwona Bilan, pan mgr Dariusz Suski i pani mgr Izabela Wasiewicz. W niecodziennej atmosferze, uczniowie przedstawili Jasełka, a potem przy śpiewie kolęd uroczyście świętowali Boże Narodzenie. Na wigilii byli obecni uczniowie Publicznej Szkoły w Kuczkowie ze swoim proboszczem ks. doktorem Adamem Zmudą i panią Martą Ignasiak - Pawlak. Podczas wigilii dzieci odwiedził prawdziwy Gwiazdor, który obdarował uczniów licznymi prezentami. Fundatorami upominków były ostrowskie firmy-wśród nich Galeria Ostrovia, Ostrowska Spółdzielnia Mleczarska, Hurtownia Kamix, Księgarnia Omega, sieć Drogerii Natura. Ogromna radość dzieci z otrzymanych prezentów gwiazdkowych jest najpiękniejszym podziękowaniem dla sponsorów i organizatorów, ponieważ ,, DOBRZE WIDZI SIĘ TYLKO SERCEM,TO CO WAŻNE JEST NIEWIDOCZNE DLA OCZU.''

wigilia2gua

   
© ALLROUNDER