Aktualności

18 grudnia 2013 – Spotkanie wigilijne w szpitalu przy ul. 3 Maja na Oddziale Rehabilitacyjnym dla Dzieci

Tradycyjnie, jak co roku odbyło się spotkanie wigilijne w Szpitalu przy ul. 3 Maja na Oddziale Rehabilitacyjnym dla pacjentów przebywających na oddziale.

Podczas wspólnego kolędowania uczestnicy spotkania obejrzeli przedstawienie jasełkowe przygotowane przez Przedszkole nr 2 „Jarzębinka" i Szkołę Podstawową nr 5 w Ostrowie Wielkopolskim. Swoją obecnością i wielkim zaangażowaniem wsparła nas Pani Bogna Kowalska śpiewając polskie, tradycyjne kolędy jak również piosenki o tematyce bożonarodzeniowej. Podczas uroczystości Słuchacze Ostrowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku przekazali wszystkim sporą dawkę energii i uśmiechu: „Tańczące seniorki" włączyły publiczność do wspólnego tańca, a Gwiazdor czyli Pan Krzysztof Ogórkiewicz obdarował wszystkich prezentami.

W trakcie spotkania obecni byli zaproszeni goście Dyrekcja ZSS w Ostrowie Wielkopolskim Pani Dyrektor Beata Serbakowska oraz Pan Wicedyrektor Roman Wojtyczka, Ordynator Oddziału Rehabilitacyjnego dla Dzieci Pani Liliana Dudek-Tuliszka i Zastępca Ordynatora Pani Bożena Kubska wraz z personelem medycznym, którzy złożyli dzieciom i opiekunom świąteczne życzenia.

Serdeczne podziękowania za pomoc w realizacji spotkania wigilijnego przekazujemy Firmie Litex Promo Sp. z o.o. oraz wszystkim sponsorom i darczyńcom z Ostrowa Wielkopolskiego. Dzięki ich hojności dzieci i młodzież mogły uczestniczyć w spotkaniu wigilijnym i cieszyć się z upominków.

spotkanie wigilijne

   
© ALLROUNDER