Aktualności

14 grudnia 2013 - Ostrów wicemistrzem w Halowym Turnieju Piłki Nożnej w Kępnie.

Po raz dziewiąty w Kępnie 14.12.2013 r. odbył się Mikołajkowy Halowy Turniej Piłki Nożnej o tytuł Mistrza Wielkopolski „SPRAWNI RAZEM”. Drużyny z gimnazjów rywalizowały w systemie każdy z każdym. W finałowej rozgrywce I miejsce i tytuł Mistrza Wielkopolski zdobyła reprezentacja z Kępna-Słupia , drugie i tytuł Wicemistrza zdobyła drużyna z Ostrowa Wielkopolskiego z Zespołu Szkół im. Janusza Korczaka – trener Maciej Maśliński, trzecie miejsce Kalisz, czwarte Ostrzeszów.

Drużyna z Ostrowa Wlkp. mimo uszczuplonego składu zakwalifikowała się do finału i tam mimo zaciętej rywalizacji uległa drużynie z Kępna. Ostrowski bramkarz  Dominik Wenderski otrzymał tytuł, dyplom i statuetkę najlepszego bramkarza Turnieju, w turnieju wykazał się największą skutecznością obronionych strzałów na bramkę.

turniej

   
© ALLROUNDER