Aktualności

12 grudnia 2013r – „Odpadów segregowanie to pozytywne działanie”

12 grudnia b.r. w ostrowskim OCK-u odbyło się podsumowanie  kolejnego VII już Konkursu Ekologicznego zorganizowanego przez Zakład Oczyszczania i Gospodarki Odpadami ,,MZO'' w Ostrowie Wielkopolskim pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Ostrowa. Hasłem tegorocznej edycji konkursu było ,,Odpadów segregowanie to pozytywne działanie„ Konkurs ten propaguje nawyki prawidłowej segregacji odpadami, dlatego nie zabrakło tutaj także naszych uczniów. Gimnazjalistom przypadło w tym roku  wykonanie plakatu, uczniom szkoły podstawowej klas IV-VI witrażu, natomiast klasom I-III pracy  z materiałów włókienniczych. Reprezentanci naszej szkoły z klas IV-VI  zajęli III miejsce i oprócz pakietu ekologicznego każdy z nich  otrzymał pendriva. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali podziękowania i drobne upominki w postaci edukacyjnych ,,pakietów ekologicznych''.

III miejsce w konkursie zajęli A.Dajewski i R.Strzelecki za wykonanie witrażu.

segregacja

   
© ALLROUNDER