Aktualności

6 grudnia 2013 - Mikołajki w Szkole Szpitalnej

Dnia 06.12.2013 r. pacjenci Oddziałów Chirurgii i Traumatologii Dziecięcej, Pediatrii oraz Laryngologii Szpitala Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim przywitali Św. Mikołaja. Ten wyczekiwany gość przybył w towarzystwie Śnieżynek, które bawiły i rozweselały wszystkie buzie a przybyły z Mikołajem   z Ostrowskiego  Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Podczas spotkania ostrowski iluzjonista  "Carlos" czyli Pan Karol  Walerowicz wyczarowywał zwierzaki z baloników, które rozdawał dzieciom po udzieleniu prawidłowej odpowiedzi na zagadkę o tematyce mikołajkowej. Program artystyczny czyli piosenki związane ze świętami Bożego Narodzenia wykonały solistki Studia Piosenki Ostrowskiego Centrum Kultury: Anna Zuszek i Natalia Świtała, przygotowane przez Panią Justynę Wojtkowiak. Nad wszystkimi dźwiękami i tonami czuwał Pan Marek Raczycki. Mali i duzi uczniowie - pacjenci czyli wychowankowie Szkoły Szpitalnej jak również zaproszeni goście zostali w tym dniu obdarowani upominkami i prezentami. Nauczyciele Szkoły Szpitalnej bardzo dziękują wszystkim sponsorom oraz osobom zaangażowanym w organizację uroczystości za pomoc i wsparcie.

mikolajki

   
© ALLROUNDER