Aktualności

29 listopada 2013 - „Ratujmy Mikołaja!" w Kaliszu

W listopadzie 2013 roku uczniowie z różnych klas Zespołu Szkół im. Janusza Korczaka uczestniczyli w wycieczce do Kalisza. Celem wyjazdu było kino Cinema City, w którym to uczestnicy obejrzeli film w 3D „Ratujmy Mikołaja!". Dla niektórej młodzieży była to 1-sza wizyta w kinie czy w galerii. Mogli oni doświadczyć wielu wrażeń podczas oglądania filmu ze specjalnymi okularami. Efekty spadających głazów czy padającego śniegu zrobiły ogromne wrażenie oraz wprowadziły wszystkich w nastrój zbliżających się Świąt. Powodzeniem cieszył się przejazd windą czy ruchomymi schodami. Nieodzownym elementem wizyty w kinie był zakup popcornu. Przy okazji wycieczki wszyscy uczestnicy przypomnieli sobie o zasadach kulturalnego i bezpiecznego zachowania w trakcie podróży autobusem, na terenie galerii i w trakcie zamawiania i spożywania posiłku.

frywolitka

   
© ALLROUNDER