Aktualności

25 listopada 2013 - Dzień Pluszowego Misia na Oddziale Chirurgii i Traumatologii Dziecięcej

25 listopada b.r. oddziały dziecięce szpitala miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim opanowały misie i niedźwiadki. Pacjenci Oddziałów Chirurgii i Traumatologii Dziecięcej oraz Pediatrii wraz z nauczycielami Szkoły Szpitalnej świętowali Dzień Pluszowego Misia. Do wspólnej zabawy przyłączyli się także pacjenci i nauczyciele Oddziału Rehabilitacji z ZZOZ w Ostrowie Wielkopolskim przy ul. 3 Maja. Dzieci w tym dniu wyklejały, rysowały, czytały książki, słuchały i oglądały bajki o misiach. Chcąc upodobnić się do małych niedźwiadków buzie zostały pomalowane w misiowe wzory. Gośćmi specjalnymi uroczystości byli Słuchacze Ostrowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, którzy z niezwykłą łatwością „przyklejali" wszystkim uśmiechy na buziach. Na zakończenie dzieci i misie rozdawały pracownikom szpitala wykonane przez siebie niedźwiadkowe upominki.

dzien pluszowego_misia

   
© ALLROUNDER