Aktualności

27 listopada 2013 - IX Szkolny Konkurs Matematyczny

27 listopada odbył się IX Szkolny Konkurs Matematyczny dla uczniów SZKOŁY PODSTAWOWEJ ORAZ GIMNAZJUM. Konkurs składał się z dwóch etapów. Etap pierwszy, obejmował część pisemną, uczniowie mieli do rozwiązania test, który zawierał 6 zadań o różnym stopniu trudności. Część druga to podchody matematyczne, gdzie uczestnicy musieli wykazać się nie tylko znajomością matematyki ale również spostrzegawczością .Wszyscy poradzili sobie wspaniale, było widać duże zaangażowanie, rywalizację ale również dobrą zabawę. Wyróżnieni uczniowie otrzymali z rąk Pana Dyrektora gratulacje, dyplomy oraz nagrody, natomiast wszyscy uczestnicy konkursu małe upominki. Po ciężkich zmaganiach przyszła pora na słodki poczęstunek . Raz jeszcze wszystkim gratulujemy.

NAJLEPSI MATEMATYCY 2013:

Paulina Zając ( SZKOŁA PODSTAWOWA )

Dominika Wencel ( GIMNAZJUM )

konkurs matematyczny

   
© ALLROUNDER