Aktualności

7 listopada 2013 - SPORTOWĄ RYWALIZACJĄ UCZCILIŚMY BOHATERÓW NARODOWYCH

Od dziewięciu lat nasza szkoła zaprasza reprezentacje wszystkich placówek specjalnych z terenu byłego województwa kaliskiego na Niepodległościowy Turniej Piłki Nożnej. W tegorocznym turnieju, który odbył się w Ostrowie 7 listopada 2013 roku, wzięło udział siedem drużyn. Celem zawodów była nie tylko sportowa rywalizacja, ale również uczczenie patriotów, dzięki którym po 123 latach niewoli Polska odzyskała niepodległość.

W ciągu ponad czterech godzin zawodów rozegrano jedenaście spotkań. Mecze były zawzięte, ale prowadzone w duchu fair-play. Okazały puchar za zdobycie pierwszego miejsca wywalczyła drużyna z Kępna, która w finale pokonała Ostrów 3:1. Wyniki końcowe przedstawiają się następująco:

1. Kępno

2. Ostrów Wielkopolski

3. Kalisz

4. Pleszew

5-7. Krotoszyn, Borzęciczki, Jarocin

turniej

   
© ALLROUNDER