Aktualności

24 października 2013 - Coś ciekawego dla każdego

Dnia 24 października 2013r. w czwartek w Małym Szpitaliku na Oddziale Rehabilitacyjnym dla Dzieci przy ul. 3 Maja 35 odbyły się warsztaty artystyczno - recyklingowe pt.: "Coś ciekawego dla każdego" przeprowadzone przez nauczycielkę mgr Martę Pawlak. Dzieci, które uczestniczyły w warsztatach, zapoznały się z kolorami pojemników do segregowania śmieci, dowiedziały się, dlaczego należy je segregować, zrozumiały potrzebę systematycznego segregowania śmieci oraz zapoznały się z pojęciami recykling, odpady.

Głównym celem warsztatów było wykonanie przez dzieci indywidualnej pracy plastycznej z odpadów. Dzieci miały wskazać pomysł na wykorzystanie odpadów, takich jak butelki PET, gazety, rolki po papierze toaletowym itp. Prace zostały wykonane wspaniale. Były motylki, stworki, autka, autobus.

Dziękuję dzieciom za tak ciekawie wykonane prace, za pomysł ich wykonania.

warsztaty recyklingowe

   
© ALLROUNDER