Aktualności

14 czerwca 2013 – I miejsce w konkursie „Szpital w Unii Europejskiej oczami małego pacjenta”

konkursNa tę chwilę czekali wszyscy, którzy przygotowali i przesłali swoje prace plastyczne w ramach III edycji konkursu pt: "Szpital w Unii Europejskiej oczami małego pacjenta". Kapituła konkursu wybrała 21 Laureatów, którzy otrzymają fantastyczne nagrody rzeczowe.

Do konkursu zgłoszono łącznie ze wszystkich szpitali w Polsce 423 prace plastyczne. Wykonane zostały różnymi technikami, wśród których dominowały prace wykonane kredką, farbą i collage.

Wybór prac dokonany został w oparciu o następujące kryteria: zgodność pracy z tematyką konkursu tj. szpital (rozumiany także jako oddział szpitalny) lub jego elementy tj. nowoczesna aparatura medyczna, ambulanse, lądowiska dla helikopterów ratunkowych; inwencja i pomysłowość zaprezentowanej tematyki i ogólne wrażenia estetyczne. Dzieci koordynowane przez nauczycielki z Zespołu Szkół Specjalnych zajęli:

W kategorii 8 -12 lat I Miejsce dla Dawida Dopieralskiego oraz wyróżnienie dla Jessicy Dopieralskiej

   
© ALLROUNDER