Aktualności

11 - 12 czerwca 2013 – Integracja w Toruniu i Ciechocinku

W dniach 11-12 czerwca odbyła się wycieczka integracyjna krajoznawczo-turystyczna do Torunia i Ciechocinka. Wycieczkę zorganizowali i poprowadzili p. Iwona Bilan i p. Dariusz Suski, nauczyciele Zespołu Szkół Specjalnych w Ostrowie Wielkopolskim. W wycieczce uczestniczyła klasa I GuA i dzieci z Publicznej Szkoły Podstawowej w Kuczkowie wraz ze swoim opiekunem księdzem proboszczem Adamem Zmudą.

Podczas pobytu dzieci zwiedziły zabytkowy Toruń, płynęły statkiem wycieczkowym po Wiśle, uczestniczyły w programie jednodniowej zielonej szkoły w Ciechocinku w pięknym gospodarstwie agroturystycznym-Ranczo pod Olszyną. W drodze powrotnej dzieci zwiedzili piękny Licheń. Wszyscy uczestnicy wrócili uśmiechnięci i zadowoleni.

integracja

   
© ALLROUNDER