Aktualności

29 maja 2013r - Wizyta w DPS-ie

Grupa uczniów  naszej szkoły kolejny raz odwiedziła mieszkańców Domu Pomocy Społecznej przy ulicy Partyzanckiej w Ostrowie Wielkopolskim. Uczniowie klas gimnazjalnych U zaprezentowali  piosenki o tematyce  wiosennej i wakacyjnej, które poznali na lekcjach muzyki. Następnie dziewczęta z kółka tanecznego zaprezentowały taniec dworski. Na zakończenie występu  wszyscy odśpiewali i odtańczyli woogie boogie zapraszając do tańca  chętnych pensjonariuszy. Pensjonariusze mogą ciekawie i wesoło spędzić czas, a młodzież ma okazję poczuć, że poświęcanie czasu chorym i potrzebującym daje wiele satysfakcji i radości. Na zakończenie spotkania uczniowie wręczyli samodzielnie wykonane kolorowe  kwiaty i życzyli wszystkim  wiosennego nastroju.

wizyta w_dps

   
© ALLROUNDER