Aktualności

27 maja 2013 – W Szkole Muzycznej

Młodzież klas gimnazjalnych i przysposabiających do pracy wybrała się z wizytą do Zespołu Szkół Muzycznych w naszym mieście. Wszyscy wysłuchali koncertu muzycznego w wykonaniu uczniów tej szkoły. Z uwagą i zainteresowaniem słuchali znanych i mniej znanych utworów należących do kanonu muzyki. Poznali technikę gry na różnych instrumentach i ich wygląd. Wykonawcy za piękną prezentację gry otrzymywali duże brawa. Po koncercie odbyło się zwiedzanie budynku Szkoły Muzycznej. W szkolnych klasach stały różne instrumenty muzyczne. Każdy mógł na nich spróbować swoich sił. Przeprowadzone krótkie zabawy muzyczne bardzo się spodobały, udowodniły, że każdy posiada talent. Było to miłe, kształcące i niecodzienne spotkanie, które pozostanie w pamięci na długo.

szkola muzycznaszkola muzyczna_01

   
© ALLROUNDER