Aktualności

11 maja 2013 - V Konkurs majostaszkowy

V konkurs majostaszkowy pod patronatem prezydenta Miasta Ostrowa Wielkopolskiego przebiegał w tym roku pod hasłem-„ Chrońmy naturę –zbierajmy puszki, kartoniki i makulaturę". Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w konkursie w kategorii zbiórki makulatury. Od marca do 30 kwietnia udało nam się wspólnie uzbierać 1920kg makulatury co dało nam III miejsce wśród ostrowskich szkół i przedszkoli. Podczas rodzinnego festynu majostaszkowego przedstawiciele uczniów odebrali nagrody ufundowane przez Miasto Ostrów Wielkopolski dla naszej szkoły.

Dziękujemy wszystkim ,którzy czynnie zaangażowali się w zbiórkę makulatury.

Uczestnicząc w konkursie ekologicznym dzieci i młodzież uczą się selektywnej zbiórki odpadów ,które podlegają recyklingowi.

   
© ALLROUNDER