Aktualności

14 marca 2013 - Szkolny konkurs języka angielskiego

14 marca odbył się w naszej szkole konkurs języka angielskiego dla uczniów Szkoły Podstawowej i uczniów Gimnazjum. Konkurs miał formę pisemnego testu leksykalno –gramatycznego. Uczniowie rywalizowali między sobą rozwiązując różnorodne zadania w języku angielskim. Musieli wykazać się nie tylko znajomością gramatyki ale i słownictwa. Wszyscy sobie bardzo dobrze z tym trudnym zadaniem poradzili. Po części konkursowej uczniowie zjedli słodki poczęstunek. Zwycięzcy otrzymali dyplomy oraz nagrody przydatne w nauce języka angielskiego.

Najlepsi w Szkole Podstawowej okazali się: Angelika Kobielska, Piotr Niewiejski i Rafał Strzelecki, natomiast w Gimnazjum: Ewelina Biela, Piotr Malecki i Paulina Jeziorska.

Wszystkim raz jeszcze serdecznie gratulujemy!

konkurs jezyka_angielskiego

   
© ALLROUNDER