Aktualności

15 lutego 2013 - Nagrody w konkursie plastycznym.

W dniu 15 lutego 2013 r. został podsumowany VI Międzyszkolny Konkurs Plastyczny im. Antoniego Serbeńskiego ,,Spacer po moim mieście'' w Gimnazjum nr 3 w Ostrowie Wielkopolskim. Dzięki konkursowi uczniowie mogli zapoznać się z dorobkiem artystycznym A. Serbeńskiego, poszerzyć wiedzę związaną z dziedzictwem kulturowym naszego regionu oraz rozwijać wrażliwość plastyczną. Uczniowie naszej szkoły P.Tomczyk, K. Musielak zdobyli nagrody, natomiast P.Niewiejski wyróżnienie. Zwycięzcy zostali uhonorowani dyplomami i nagrodami w postaci materiałów plastycznych i słodkiego poczęstunku. Gośćmi honorowymi wernisażu i wystawy pokonkursowej byli Prezydent Miasta Ostrowa Jarosław Urbaniak i ostrowski plastyk-grafik Czesław Woś.

nagrody w_konkursie_plastycznym

   
© ALLROUNDER