Aktualności

7 lutego – 2013 - III Międzyszkolny Konkurs Informatyczny

Tego dnia w naszej szkole odbył się III Międzyszkolny Konkurs Informatyczny dla uczniów klas I-III Gimnazjów Specjalnych. Uczestnikami konkursu byli uczniowie ze szkół w: Jarocinie, Pleszewie, Słupi i Ostrowie. Cel konkursu: zwiększenie zaangażowania uczniów w stosowaniu komputerów i technologii informacyjnej.

Każdy uczestnik zaprezentował atrapę zestawu komputerowego lub laptopa wykonanego z rurek po ręcznikach papierowych lub/i nakrętek plastikowych. Następnie rozwiązał zadania w programie Word oraz rozwiązał test sprawdający wiedzę. Poziom konkursu był bardzo wyrównany, po obradach komisji i podliczeniu punktacji czołowe miejsca zajęli:

I miejsce - Wojciech Matuszkiewicz - Pleszew

II miejsce - Sławomir Strzelecki - uczeń naszej szkoły

III miejsce - Jessica Matusiewicz - Słupia

Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale, dyplomy i nagrody.

 

konkurs informatyczny_a

konkurs informatyczny_b

   
© ALLROUNDER