Aktualności

17 października 2011 – Spotkanie z policjantem

W ramach realizacji ogólnopolskiego edukacyjno-alternatywnego programu „Jestem Kibicem przez duże K" w naszej szkole odbyło się spotkanie z asp.sztab. A. Gierczykiem. To pierwsze spotkanie z cyklu działań edukacyjnych miało na celu uświadomienie postaw pozytywnych i negatywnych zachowania dzieci i młodzieży jako uczestników na imprezach masowych organizowanych np. przez miasto.

Ta strategia edukacyjna polega na przekazywaniu wartości pro-społecznych oraz uczeniu kluczowych umiejętności psychologicznych i społecznych umożliwiających radzenie sobie z własnymi emocjami, a także radzenie sobie w sytuacjach społecznych, w kontaktach z innymi ludźmi.

Instytucją koordynującą program „Jestem Kibicem przez duże K" jest Komenda Główna Policji http://www.policja.pl/

spotkanie z_policjantem

   
© ALLROUNDER