Aktualności

29 listopada 2012 - VIII Szkolny Konkurs Matematyczny

29 listopada odbył się VIII Szkolny Konkurs Matematyczny dla uczniów szkoły podstawowej oraz gimnazjum. Konkurs ten składał się z dwóch etapów. Etap pierwszy , obejmował część pisemną, uczniowie mieli do rozwiązania test , który zawierał 9 zadań o różnym stopniu trudności.Część druga to podchody , gdzie uczestnicy musieli wykazać się również znajomością matematyki ale i spostrzegawczością .Wszyscy poradzili sobie wspaniale , było widać zaangażowanie, rywalizację ale również dobrą zabawę.

Wyróżnieni uczniowie otrzymali z rąk Pana Dyrektora gratulacje, dyplomy oraz nagrody , natomiast wszyscy uczestnicy konkursu , małe upominki.

Po ciężkich zmaganiach przyszła pora na słodki poczęstunek oraz dobrą komedię.

Matematycy 2012 r:

SZKOŁA PODSTAWOWA

I Angelika Kobielska

II Piotr Niewiejski

III Rafał Strzelecki

GIMNAZJUM

I Ewelina Biela

II Piotr Małecki

III Mateusz Skrobisz.

matematycy

   
© ALLROUNDER