Aktualności

13 listopada 2012 - ,,Jak żyjecie na EKO-planecie?’’

13 listopada b.r w ostrowskim OCK-u odbyło się podsumowanie konkursu ekologicznego zorganizowanego przez Zakład Oczyszczania i Gospodarki Odpadami ,,MZO'' w Ostrowie Wielkopolskim pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Ostrowa. Hasłem tegorocznej edycji konkursu było ,,Jak żyjecie na EKO-planecie?'' Konkurs ten propaguje nawyki prawidłowej segregacji odpadami, dlatego nie zabrakło tutaj także naszych uczniów. Gimnazjalistom przypadło wykonanie eko-stroju, uczniom szkoły podstawowej klas IV-VI projekt eko-biżuterii, natomiast klasom I-III eko-domek z odpadów segregowanych. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali podziękowania i drobne upominki w postaci edukacyjnych ,,pakietów ekologicznych''.

ekoplaneta

   
© ALLROUNDER