Aktualności

02-03 czerwca 2022 - Wycieczka do Torunia

W dniach 02-03 czerwca 2022 roku ponad 30-osobowa grupa uczniów wybrała się wraz z opiekunami na wycieczkę do Torunia. Zwiedzanie rozpoczęliśmy od wizyty w Obserwatorium Astronomicznym w Piwnicach. Następnym punktem wycieczki było zwiedzanie pięknego Torunia. Zobaczyliśmy między innymi Krzywą Wieżę, Dom Mikołaja Kopernika. Uczniowie uczestniczyli także w warsztatach wypieku piernika, gdzie poznali tajniki wypieku korzennych ciasteczek. Wielką atrakcją wyjazdu był nocleg w centrum Torunia. Dla wielu uczniów, był to pierwszy wyjazd bez rodziców. Drugiego dnia, po pysznym śniadaniu, popłynęliśmy statkiem po Wiśle. Byliśmy także na lodach.

Wycieczka była okazją nie tylko do poznania pięknego miasta, jakim jest Toruń, ale i do wspaniałej zabawy i integracji. Cała grupa spisała się na medal.

wycieczka

   
© ALLROUNDER