Aktualności

4 maja 2022 - Międzyszkolny Konkurs MEGA DYNIA

Zapraszamy nauczycieli wraz z uczniami Szkół Przysposabiających do Pracy oraz Specjalnych Ośrodków Szkolno-Wychowawczych do
Międzyszkolnego Konkursu MEGA DYNIA.

Regulamin
Cele: Edukacja w zakresie uprawy i pielęgnacji warzyw. Propagowanie działań proekologicznych wśród uczniów.

 1. Organizator: Szkoła Przysposabiająca do Pracy w Zespole Szkół Specjalnych im. J. Korczaka w Ostrowie Wielkopolskim, ul. Kościuszki 5, 63-400 Ostrów Wielkopolski. Osoby odpowiedzialne: Izabela Grzona, Emilia Rainert
 2. Termin: 4 maja 2022 – 28 października 2022
 3. Zasady i warunki uczestnictwa: Przedmiotem konkursu jest wyhodowanie ekologicznej dyni dowolnej odmiany. Uczestnicy będą mieli za zadanie udokumentować etapy wzrostu dyni poprzez przesłanie relacji fotograficznej:
  • pierwszą relację w postaci od 2 do 5 zdjęć posadzonej dyni należy przesłać mailem na adres
   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 24 czerwca 2022 r.;
  • drugą relację w postaci od 2 do 5 zdjęć posadzonej dyni należy przesłać mailem na adres
   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 30 września 2022 r.;
  • trzecia fotorelacja w postaci od 2 do 5 zdjęć powinna zawierać wagę i pomiar w najszerszym obwodzie z dnia 21 października 2022 i należy ja przesłać mailem na adres
   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 4. Finał konkursu odbędzie się 28 października 2022 r., fotorelacje wszystkich uczestników zostaną umieszczone na stronie www.zssostrow.pl oraz FB szkoły: Zespół Szkół Specjalnych w Ostrowie Wielkopolskim, dyplomy i nagrody zostaną przesłane pocztą.
 5. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych oraz publikowanie na stronie internetowej: www.zssostrow.pl oraz profilu FB przesłanych zdjęć do Organizatora.
 6. Termin zgłoszenia: do 31 maja 2022 r. na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w temacie wpisując: MEGA DYNIA, w treści podając: nazwę szkoły, imię i nazwisko opiekuna, mail opiekuna.

mega dynia

   
© ALLROUNDER