Aktualności

10 marca 2022 - XI Miedzyszkolny Konkurs z j. angielskiego

To już 11 rok, kiedy nasza szkoła organizuje Międzyszkolny Konkurs z j.angielskiego. W tym roku zgłosiły się szkoły i ośrodki specjalne z Ostrzeszowa, Słupii i Kalisza. Łącznie brało udział 15uczniów klas 4-8. W związku z nadal niepewną sytuacją zdrowotną konkurs odbył się online na platformie Teams. Uczniowie rozwiązywali testy w aplikacji Kahoot.

A oto zwycięzcy:

klasy 7-8:

I miejsce - Patryk Ł. -Ostrzeszów

II miejsce - Karolina Cz. - Słupia

III miejsce - Weronika Z. - Słupia

klasy4-6:

I miejsce - Justyna i Nadia - Ostrzeszów

II miejsce - Jakub W. -Ostrów W.

III miejsce - Jakub K. - Ostrów W.

Uczestnicy mieli również okazję współzawodniczyć w grupach w konkursie wiedzy o krajach anglojęzycznych. Gra internetowa "jeopardy" dała uczniom możliwość decydowania o stopniu trudności pytania. Największą wiedzę o Wielkiej Brytanii, Australii i USA miała grupa z Kalisza. Zwycięzcy otrzymali nagrody a pozostali uczestnicy dyplomy i niespodzianki zakupione w ramach dofinansowania z Kuratorium Oświaty w Poznaniu oraz przez miejscowe firmy.

konkurs z angielskiego

   
© ALLROUNDER