Aktualności

4 marca 2022 - Kolejna wystawa w bibliotece

Zespół Szkół Specjalnych w Ostrowie oraz Biblioteka Publiczna, filia nr 2 zapraszają na wystawę prac plastycznych wychowanków szkoły. Wystawa będzie czynna do końca kwietnia 2022 r. w sali Biblioteki. Na wystawie zaprezentowane są prace plastyczne uczniów Szkoły Podstawowej nr 12. Prace przedstawiają m. in.: motywy roślinne oraz wielkanocne pisanki w technice płaskiej. Każda z wykorzystanych przez uczniów technik plastycznych posiada specyficzne właściwości i wymaga od dziecka odpowiednich umiejętności i sprawności oraz określonego sposobu postępowania.
Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie na obejrzenie wystawy: Biblioteka Publiczna, filia nr 2, ul. Wrocławska 22 w Ostrowie Wielkopolskim.
Więcej informacji TUTAJ

wystawa w bibliotece

   
© ALLROUNDER