Aktualności

13 stycznia 2022 - 11 finał WOŚP w Zespole Szkół Specjalnych

W dniu 13 stycznia 2022 r. w Zespole Szkól Specjalnych odbył się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku fundacja Jurka Owsiaka zbiera pieniądze na okulistykę dziecięcą.
Orkiestra w kraju i na świecie będzie już grała raz 30, a w naszej szkolejuż zagrała po raz 11. Przewodniczącą sztabu WOŚP w szkole była jak zawsze pani Magdalena Jończak, a wolontariuszami nauczyciele : Anna Fiałkowska, Marta Mydlak, Małgorzata Hajdukiewicz, Daniel Czubak oraz nasz absolwent Robert Jończak.
Finał rozpoczął się 13 stycznia 2022 r. o godzinie 10.00 występem tańca współczesnego grup tanecznych DROPSY i ASTRUM ze Studia Taneczno-Artystycznego Artscool.
Uświetnił go także występ chóru szkolnego pod przewodnictwem pana Michał Szpajdy.
W sali widowiskowej dla wszystkich uczniów została zorganizowana licytacja na rzecz WOŚP , w przerwach której odbywała się dyskoteka. Na licytację czekali z niecierpliwością uczniowie i nauczyciele. Licytacja była bardzo zacięta. Uczniowie przebijali minimalne kwoty na równi z nauczycielami .
Prowadzący licytację - mieli pełne ręce roboty, a emocje udzielały się wszystkim uczestnikom.
Finał zakończył występ gościa specjalnego – pani Bogny Kowalskiej.
W tym roku nasi uczniowie mieli także możliwość zakupienia w czasie trwania imprezy, pysznych pączków, galaretek, wafelków i soczków za symboliczne 2 złote wrzucane do orkiestrowych puszek.
Dziękujemy wszystkim, za tak szeroko otwarte dziś serca i portfele, za okazane wsparcie i życzliwość.
Pamiętajmy - dobro wraca.
Pobiliśmy kolejny rekord 3 057 złotych
Do zobaczenia za rok na 12 finale WOŚP w naszej szkole.
Sie ma !!!

wosp

   
© ALLROUNDER