Aktualności

1 grudnia 2021 - Kolejna wystawa w Bibliotece Publicznej filia nr 2

wystawaOd kilku lat mieszkańcy naszego miasta odwiedzający Bibliotekę Publiczną przy ul. Wrocławskiej oglądają tematyczne wystawy prac plastycznych młodszych uczniów naszej szkoły. To dzięki ich zainteresowaniu naszą szkołą obecna wystawa o tematyce świąteczno-zimowej zajmuje po raz pierwszy całą powierzchnię biblioteki. Prezentowane prace bazują na umiejętnościach wypracowanych przez wielu nauczycieli szkoły na wszystkich poziomach edukacyjnych. Zostały one wykonane różną techniką z wykorzystaniem papieru, bibuły, kartonu czy przedmiotów codziennego użytku takich jak jednorazowe talerzyki czy patyczki do lodów. Kreatywni uczniowie pod kontrolą nauczycieli nadali im drugie życie. Miło nam zaprosić wszystkich czytelników i przyjaciół naszej szkoły do Filii nr 2, przy ul. Wrocławskiej 22, by podziwiać świąteczny wystrój biblioteki. Tradycyjnie wystawę przygotowali uczniowie starsi: z klasy 7b SP i 2 PPb.

   
© ALLROUNDER