Aktualności

23 listopada 2021r.- XV Konkurs ekologiczny

konkurs ekologiczny23 listopada br. odbyło się w OCK-u podsumowanie XV konkursu ekologicznego pod hasłem – "Segregujesz i czysty świat kreujesz" pod patronatem Prezydent Miasta Beaty Kilimek. Na tę uroczystość zostali też zaproszeni uczniowie z naszej szkoły.

Podczas uroczystej gali wszyscy wysłuchali ekologicznych piosenek w wykonaniu zespołu Czarno-Czarni. Członkowie tego zespołu od lat wspierają działania ekologiczne w Ostrowie wielkopolskim. Przedszkolaki i dzieci ze szkół podstawowych nadesłały na tegoroczną edycję niemal 300, pięknych i niezwykle kreatywnych, prac - od etui na urządzenia mobilne, po dzieła malarskie i rysunki, aż po pojemniki na odpady segregowane. Na scenie OCK-u pojawili się również koszykarze Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski i żużlowcy TŻ Ostrovia. Sportowcy przygotowali dla dzieci i młodzieży niespodzianki - piłki z autografami i książki o ostrowskim sporcie. Natomiast w holu stanął motocykl żużlowca Jakuba Poczty!

W tym konkursie nie ma przegranych i wszyscy uczestnicy wyszli z upominkami od sponsorów konkursu. Uczniowie naszej szkoły otrzymali za swoje prace wyróżnienia. Z wszystkich prac została zorganizowana wystawa, którą mogły oglądać dzieci oraz osoby przychodzące do OCK u. Było na co popatrzeć! Wśród nich pięknie eksponowały się prace naszych uczniów. Uczestnikom wystawy serdecznie dziękujemy za barwne i ciekawe reprezentowanie naszej szkoły!!!

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy !

   
© ALLROUNDER