Aktualności

9 listopada 2021 - Niepodległościowy Turnieju Piłki Nożnej

Nasza społeczność szkolna od lat uroczyście obchodzi rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Naszym bohaterom oddajemy cześć organizując między innymi zawody piłkarskie dla szkół i placówek rejonu kaliskiego. Na początku zawodów zostaje wniesiona flaga narodowa i odśpiewany hymn państwowy, a delegacja zawodników udaje się pod pomnik Powstańców Wielkopolskich, aby zapalić znicz. Na zakończenie najlepsza drużyna odbiera puchar, a zawodnicy za miejsca od trzeciego do pierwszego dekorowani są medalami z biało-czerwoną wstęgą.
Tegoroczny, szesnastym już Niepodległościowy Turnieju Piłki Nożnej przebiegał w bardzo miłej, sportowej i patriotycznej atmosferze.
Wyniki końcowe przedstawiają się następująco:

  • I miejsce: ZPS Pleszew,
  • II miejsce: SOSW Borzęciczki,
  • III miejsce: ZSS Ostrów Wielkopolski,
  • IV miejsce: ZSS Jarocin.

Nasza drużyna występowała w składzie: Paweł, Artur, Kuba W.,Maksymilian, Kuba G., i Mateusz.

ntpn

   
© ALLROUNDER