Aktualności

26 października 2021 - Spotkania z golfem

W miniony wtorek zakończyła się inauguracyjna seria zajęć sportowych z młodzieżą z Zespołu Szkół Specjalnych. Chętni uczniowie brali udział w zajęciach prowadzonych przez instruktorów z Air Golf Club Ostrów Wielkopolski. Trening, rywalizacja, a może nawet zwycięstwo! Taki był cel. Nauka gry w golfa obejmowała między innymi: krótkie i długie puttowanie, krótki i długi chiping, pitching, uderzenie kijem wood i iron. Przede wszystkim jednak – przyjemność zmierzenia się z nowymi wyzwaniami sportowymi, dostrzeganie alternatywnych perspektyw życiowych poprzez odkrywanie oryginalnego hobby i poprawę kondycji psychofizycznej. Serię „Spotkań z golfem" zwieńczył turniej pomiędzy usatysfakcjonowanymi uczestnikami dotychczasowych zajęć. Instruktorzy z radością uhonorowali zaangażowanych uczniów okolicznościowymi gadżetami. Wierzymy, że odkrycie nowego hobby doda młodzieży skrzydeł. Bowiem, jak mawiają golfiści: „W golfie wystarczą dołki, aby się wybić".

golf

   
© ALLROUNDER