Aktualności

11-24 października 2021 - TURNUS REHABILITACYJNY W GŁAZIE

Od 11 do 24 października 2021 roku jedenastu uczniów naszej szkoły brało udział w turnusie rehabilitacyjnym zorganizowanym przez Dom Wczasów Dziecięcych Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Głazie. Uczestnicy brali udział w ciekawych zajęciach terapeutycznych takich jak: logopedia, dogoterapia, hipoterapia, kinezyterapia oraz integracja sensoryczna. Korzystali również z zabiegów hydroterapii. Czas wolny wszyscy spędzali na świeżym powietrzu korzystając z uroków złotej, polskiej jesieni. Słoneczna pogoda sprzyjała spacerom po okolicznych lasach. Atrakcją było pływanie rowerami wodnymi po tutejszym jeziorku. Do dyspozycji były dwie świetlice, gdzie uczniowie grali w bilard, tenis stołowy i piłkarzyki. Wieczorami wszyscy uczestnicy turnusu świetnie bawili się na dyskotekach przy dźwiękach muzyki disco. Miejscowa kuchnia serwowała pyszne i zdrowe dania, które wszystkim bardzo smakowały. Do domu wszyscy wrócili wypoczęci, z walizkami pełnymi wrażeń i miłych wspomnień.

turnus

   
© ALLROUNDER